You are here

Posao za one kojima je Internet životno opredeljenje

21. 11. 2018.

Marketing

Fondacija "Registar nacionalnog internet domena Srbije“ (RNIDS) traži pravu osobu za radno mesto kakvih ima svega pedesetak u Evropi, koliko ima i evropskih nacionalnih registara. Tražimo kreativnu, komunikativnu i analitičnu osobu kojoj je Internet životno opredeljenje, a rad u digitalnom svetu prirodno poslovno okruženje.

Raspisujemo konkurs za:

Saradnika/cu za marketing i komunikacije

Opis posla:

  • Učestvuje u pripremi predloga mesečnih i godišnjeg plana marketinških aktivnosti
  • Organizuje operativnu realizaciju marketinških i komunikacionih aktivnosti u saradnji sa agencijama
  • U saradnji sa kliping agencijom prati objave u vezi RNIDS-a, vrši proveru verodostojnosti i po potrebi organizuje objavu korekcija i demantija
  • Učestvuje u kreiranju sadržaja za sajtove, društvene, štampane i druge medije, a deo sadržaja kreira i samostalno
  • Administrira sajtove RNIDS-a i prati relevantnu analitiku
  • Tesno sarađuje sa agencijama koje administriraju stranice i profile RNIDS-a na društvenim medijima, prati njihov rad i relevantnu analitiku
  • U saradnji sa agencijama učestvuje u izradi strategije komunikacije na društvenim medijima (ciljevi, KPI-jevi, kanali komunikacije)
  • Prati rad agencija koje realizuju internet oglašavanje (Google Adwords, društveni mediji), prati realizaciju i troškove kampanja, i analizira postignute rezultate
  • U ime RNIDS-a nastupa na medijima, konferencijama i stručnim skupovima
  • Održava redovnu komunikaciju sa ovlašćenim registrima RNIDS-a
  • Organizuje i pruža marketinšku podršku ovlašćenim registrima
  • Organizuje edukativne skupove i treninge u skladu sa potrebama ovlašćenih registara
  • Izveštava o realizovanim aktivnostima i postignutim rezultatima

Minimalni uslovi:

  • Minimum završene trogodišnje studije (180 espb bodova)
  • Znanje engleskog jezika na nivou B2 Zajedničkog evropskog okvira za jezike Saveta Evrope
  • Tri godine radnog iskustva na poslovima marketinga i/ili odnosa sa javnošću od čega najmanje jedna godina u kompanijama u oblasti IKT-a, internet servisa ili usluga, ili u agencijama kojima su ovakve kompanije bili klijenti
  • Godinu dana iskustva u profesionalnom vođenju korporativnih, produkt, brend ili projektnih naloga na društvenim mrežama (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn…)
  • Iskustvo u pisanju i ažuriranju veb sadržaja (u nekom od CMS-ova)

Prednost imaju kandidati koji, uz obavezne uslove, poseduju:

  • Nadprosečne prezentacijske i komunikacijske veštine
  • Iskustvo u internet marketingu i vođenju kampanja (Google AdWords, Facebook i Instagram oglasi) za svoju kompaniju ili za klijente agencije
  • Iskustvo u pisanju bloga (ličnog ili korporativnog)
  • Osnovno poznavanje alata za obradu slika za objavljivanje na Internetu

RNIDS vam obezbeđuje kvalitetne radne uslove, internacionalna iskustva i priliku da promovišete najinternetskije proizvode koji postoje.

Ako ste prava osoba za nas, posetite stranicu za prijavu kompanije Addeco. Konkurs će biti otvoren do 5. 12. 2018.

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.